Náše společnost

Naše společnost JUMAR – lešení s.r.o. vznikla v roce 2004 .

Provádíme montáže a demontáže lešení a jejich pronájem vedle standardních montáží unikátně ve složitých technologických provozech a speciálních stavbách. Dále pak zajišťujeme pronájem stavebních strojů, techniky a pojízdných věží.

Využíváme především modulové lešení LAYHER ALLROUND, které zajišťuje vysokou efektivnost montážních a demontážních prací, užitnost a bezpečnost.

Zajišťujeme činnosti lešení v různých odvětvích průmyslu, kam můžeme zařadit například : chemický průmysl, ale také energetiku, stavebnictví, výstavnictví a kulturu.

Odborná způsobilost

Všichni zaměstnanci naší společnosti JUMAR – lešení s.r.o. jsou pravidelně proškolováni instruktory lešenové techniky a seznamováni s novými trendy v oblasti lešení, čímž se aktivně podílejí na zajištění kvality a bezpečnosti prováděné práce.

Používaná lešení

  • modulové lešení
  • systémové lešení LAYHER ALLROUND
  • systémové lešení LAYHER BLITZ
  • pojízdné lešení LAYHER   

Osobní přístup

Každá naše zakázka je unikátní, a proto každé věnujeme maximum individuální pozornosti, tak aby byly splněny všechny vaše požadavky.

Rychlost a kvalitu

Snažíme se vždy pracovat s co největší pečlivostí a precizností, i přesto ale vždy stavíme také efektivně a dodržujeme lhůty.

Vysokou profesionalitu

Naše firma se již přes 15 let věnuje stavebnímu lešení a už od prvopočatku je náš profesionální přístup jednou z naších klíčových hodnot.

Máte zájem?

Zašlete nám zprávu a v zápětí se vám ozveme zpět.

Náš tým

Načtením QR kódu si uložíte kontakt do telefonu.

Jaroslav Suchý

Jednatel

Iveta Rulfová

Asistentka

Naši partneři